Zedd

zedd

1

زید
آنتون زاسلاوسکی (روسی: Антон Заславский ؛ متولد 2 سپتامبر 1989) ، که با نام صحنه خود Zedd (/ zɛd /) بهتر شناخته می شود ، یک دی جی روسی-آلمانی ، تهیه کننده و ترانه سرا است. او در درجه اول موسیقی الکتریکی را تولید و اجرا می کند ، اما ژانر و سبک موسیقی خود را متنوع ساخته و تأثیراتی از خانه مترقی ، دوبله و موسیقی کلاسیک به خود گرفته است.

زید بزرگ شد و فعالیت موسیقی خود را در کایزرسلاوترن آلمان آغاز کرد. نام صحنه او ، زید ، از زید گرفته شده است ، نام انگلیسی غیر آمریکایی برای حرف Z ، اولین حرف نام خانوادگی او. در سال 2012 ، او “Clarity” (شامل روباه ها) را منتشر کرد ، که او را به سمت موفقیت اصلی سوق داد ، با رسیدن به مقام هشتم در بیلبورد هات 100 و کسب یک گرمی برای بهترین ضبط رقص در 56مین جوایز گرمی به دست آورد. بعداً در سال 2012 ، او آلبوم استودیویی جدید Clarity را منتشر کرد که تک آهنگ “Stay the Night” (با حضور هلی ویلیامز) در نسخه لوکس 2013 این آلبوم ظاهر شد.

در سال 2015 ، دومین آلبوم استودیویی وی True Colors منتشر شد که توسط آهنگ اصلی آن “می خواهم بدانم” با حضور سلنا گومز پشتیبانی می شود. ترانه های مشهور متعاقب آن عبارتند از: “ماندن” با آلسیا کارا ، اوج گرفتن در شماره 7 ، “وسط” با مارن موریس و خاکستری ، و به عنوان یک هنرمند برجسته ، “Break Free” با آریانا گراند ، در اوج شماره 4 در ایالات متحده آمریکا قرار گرفت.

آهنگهای zedd

Zedd, Maren Morris and GreyThe Middle

Zedd, Maren Morris & Grey - The Middle