Sepet

Sepet

1

سپت یک فیلم کمدی-درام عاشقانه نوجوان در سال 2005 در مالزی است که در ایپوه ، مالزی تنظیم شده است. به کارگردانی یاسمین احمد ، این داستان از یک عشق را روایت می کند که بین یک پسر چینی و یک دختر مالایی شکوفا می شود. سپت کلمه مالایی است که در این زمینه به «چشمان شکاف» چینی ها اشاره دارد.

آه لوونگ 19 ساله (که خود را “جیسون” نیز خوانده بود) مسئول فروش غرفه های VCD بدون مجوز است. برخلاف کلیشه از موضع اجتماعی خود ، آه لوون یک عاشقانه تحمل ناپذیر با یک سرگرمی بعید است: او عاشق خواندن و نوشتن شعر است. کاملاً از داشتن رومئو زاغه ها ، زندگی یک روزه که یک دانش آموز مالایی به نام Orked وارد غرفه خود می شود ، در حالی که به دنبال فیلم هایی با بازیگر محبوب مورد علاقه اش Takeshi Kaneshiro است ، به محض رضایت بودن از رومئو زاغه ها در می آید. عشق بین Orked و Ah Loong شکوفا می شود ، اگرچه فشارهای اجتماعی و نژادی وجود دارد که در راه خود ایستاده اند.

در پایان ، آه لوونگ در حالی که اورکد برای ادامه تحصیل به انگلیس می رود ، در یک تصادف وسیله نقلیه درگیر است. معلوم نیست که او تا آخر زندگی ، فوت کرده یا درگذشت ، که نشان می دهد جیسون واقعاً درگذشت. اما پس از پایان اعتبارات ، Orked نشان داده شده است که دارای یک حلقه عروسی است که در کنار جیسون ، که دارای حلقه عروسی است ، خوابیده است. در موكسین ، جیسون و بزرگسالان Orked نشان داده شده اند كه در كنار هم زندگی می كنند. با این حال ، Orked بالغ به نام او در این صحنه به نام Orked جوان نامیده نمی شود.

آهنگهای Sepet

SepetAmmorf

Ammorf - Sepet