Rauf & Faik

Rauf & Faik

3

رائوف و فایک (Рауф и Фаик) یک دوئت پاپ آذربایجانی هستند که توسط برادران دوقلوی Rauf و Faik Mirzaev (روسی: Рауф и Фаик Мирзаев) (متولد 7 ژوئیه 1999 ؛ ایذفسک ، روسیه) تشکیل شده اند. آنها بیشتر به روسی معروف هستند. زبان شماره یک تک آهنگ “کودکی” (روسی: Детство) ، منتشر شده در سال 2018. این برادران از نظر قومی آذربایجانی هستند و در کودکی در بعضی مواقع در آذربایجان زندگی کرده بودند ، اما اکنون در روسیه ساکن هستند. آنها موسیقی را به دو زبان روسی و انگلیسی ترانه می کنند ، هرچند که به زبان آذری نیز صحبت می کنند.

زندگینامه
به گفته این برادران ، آنها همیشه شیفته موسیقی بوده اند ، زیرا آنها استعداد موسیقی را از پدر بزرگ مادری خود به ارث برده اند ، که آنها را به عنوان خواننده اپرا و کارگردان در یک خانه اپرا در باکو می شناختند. آنها از سن 4 سالگی شروع به مطالعه موسیقی کردند. همسایه آنها دید که آنها با استعداد هستند و پیشنهاد دادند که آنها را به یک کالج موسیقی متمرکز برسانند ، جایی که آنها پیانو را تا 8 سالگی نواختند ، جایی که به آوازها منتقل شدند. آنها بعداً با خانه خلاقیت کودکان (روسی: Доме детского творчества) و استودیوی موسیقی بالاتر از رنگین کمان (روسی: Выше радуги) آواز خواندند. طبق موسیقی اول (روسی: Музыки первого) دامنه آواز آنها 4 1/2 اکتاو است.

آنها با استناد به برایان مک کایتن و مایکل جکسون با گوش دادن به موسیقی 90s Soul ، R&B و موسیقی پاپ بزرگ شدند. اخیراً ، آنها درباره دریافت الهام از هنرمندان غربی اظهار داشتند كه “[زباله نمی گذارند]” ، مانند XXXTentacion ، كه آنها را بسیار الهام بخش و به مراتب كمتر ، پست مالون می دانند. اگرچه مشخصات آنها در Music First نیز سام اسمیت است.

آنها قبل از تمرکز کامل روی موسیقی (2014-2018) ، آنها به عنوان خواننده در یک کافه کار می کردند.

موسیقی
اولین ویدیوی موسیقی آنها – که برای آهنگ “عشق دیروز باقی مانده است” منتشر شد – چندین هزار هزار بازدید و هزاران لایک را به خود جلب کرد ، در نتیجه پیشنهادهایی برای آواز خواندن در چندین مکان فراهم شد. یک ویدیوی موسیقی بعدی برای آهنگ “I Love You” (روسی: Я люблю тебя) ، به بیست و هشتمین آهنگ محبوب سال 2018 در سایت شبکه اجتماعی روسیه VKontakte تبدیل شد.

اولین آلبوم آنها با عنوان “من تو را دوست دارم” بعداً در سال 2018 منتشر شد. به گفته این برادران ، آنها فقط 1500 روبل (تقریباً 25USD) برای تبلیغات این آلبوم سرمایه گذاری کرده اند. علی رغم تبلیغات کمی ذاتی ، آهنگ “کودکی” (روسی: Детство) در VKontakte به شماره یک رسید.

“PAIN & MEMORIES” ، دومین آلبوم استودیویی آنها ، در 15 مارس 2019 منتشر شد و به سرعت در جایگاه هشتم در Apple Music قرار گرفت.

از زمان شروع حرفه ای موسیقی حرفه ای ، این برادران در بیش از 20 شهر روسیه ، استونی ، فنلاند و سوئد گشت و گذار کرده اند.

آهنگهای Rauf & Faik

Rauf & FaikМоя звезда

Моя звезда -Rauf & Faik

Rauf & Faik Детство

Детство-Rauf & Faik

Rauf Faikколыбельная

колыбельная - Rauf Faik