Post Malone

Post Malone

2

پست مالون
آستین ریچارد پست (به انگلیسی: Austin Richard Post) (زاده 4 ژوئیه 1995) ، که به عنوان حرفه ای به عنوان پست مالون شناخته می شود ، خواننده ، خواننده ، ترانه سرا ، تهیه کننده و بازیگر آمریکایی است. پست به دلیل ترانه سرایی و سبک آوازی لاکونیک خود ، به خاطر خم کردن طیف وسیعی از ژانرها از جمله کشور ، گرانج ، هیپ هاپ و تحقیق و توسعه تحسین شده است. او اولین بار در سال 2015 پس از انتشار اولین آهنگ اول خود “White Iverson” به رسمیت شناخته شد. وی متعاقباً یک قرارداد ضبط با جمهوری Records امضا کرد.

اولین آلبوم پست Stoney (2016) که به دام افتاده بود و ابر رپ متمرکز بود ، موفقیت تجاری بود و تک آهنگ “تبریک” را به نمایش گذاشت. در سال 2018 ، این آلبوم رکورد بیشتر هفته ها را در نمودار آلبوم های بیلبورد Top R&B / Hip-Hop آلبوم های ایالات متحده پس از رسیدن به 77مین هفته خود در این نمودار ، شکست. آلبوم دوم پست های Beerbongs & Bentleys (2018) در شماره یک در بیلبورد 200 آغاز به کار کرد و پس از انتشار چندین رکورد پخش را شکست. با تشکر از آهنگ های بیلبورد هات 100 شماره یک تک آهنگ های “Rockstar” و “Psycho” ، برای آلبوم سال معرفی شد در جوایز گرمی 2018.

در سال 2018 ، پست با ترانه “آفتابگردان” برای موسیقی متن فیلم “Spider-Man: Into the Spider-Verse” که به بالای بیلبورد هات 100 رسیده بود با Swae Le همکاری کرد. او بعداً افتتاحیه جشنواره خود “Posty Fest” در 28 اکتبر در Dos Equis Pavilion اتفاق افتاد. سومین آلبوم وی Bleeding Hollywood ، که در اواخر سال 2019 منتشر شد ، بیشتر در ایندی پاپ جستجو کرد. این دومین آلبوم شماره یک او در بیلبورد 200 شد و بیلبورد هات 100 شماره یک تک آهنگ “حلقه ها” را به نمایش گذاشت.

پست بیش از 65 میلیون رکورد در ایالات متحده به فروش رسانده است. وی برای “تبریک” از طرف انجمن صنعت ضبط آمریکا (RIAA) مجوز الماس دریافت کرد. جوایز وی شامل سه جایزه موسیقی آمریکایی ، یک جایزه موسیقی بیلبورد و یک جایزه موسیقی فیلم MTV است. علاوه بر این ، وی در طول حرفه خود شش نامزد جایزه گرمی دریافت کرده است.

آهنگهای Post Malone

Post MaloneRockstar

Post Malone - rockstar

Post MaloneBetter Now

Post Malone - Better Now