pink

pink

1

رنگ صورتی
آلسیا بث مور (انگلیسی: Alecia Beth Moore (زاده 8 8 سپتامبر 1979)) ، که به صورت حرفه‌ای با نام صورتی (معروف به P! nk) شناخته شده است ، یک خواننده ، ترانه سرا ، رقصنده ، بازیگر ، تهیه کننده ضبط ، سخنگو و مدل است. او در ابتدا عضو گروه دختران Choice بود. در سال 1995 ، LaFace Records پتانسیل حضور در P! nk را دید و به او پیشنهاد ضبط انفرادی داد. آلبوم استودیویی اولین فیلم تحت تأثیر R&B او Can’t Take Me Home (2000) در ایالات متحده مجوز پلاتین گرفت و دو آهنگ بیلبورد هات 100 آهنگ برتر ده: “There You Go” و “Most Girls” را به وجود آورد. او با تک آهنگ مشترک “بانوی مارمالاد” از مولین روژ شناخت بیشتری کسب کرد! موسیقی متن فیلم ، که در بسیاری از نمودارها در سراسر جهان قرار دارد. این آلبوم با استفاده از آلبوم دوم استودیوی Missundaztood (2001) با بازگشت مجدد صدا به موسیقی پاپ راک (2001) ، بیش از 13 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت و آهنگ های شماره یک بین المللی “Get the Party Started” ، “Don’t Let Me Get Me” را به دست آورد. و “درست مثل یک قرص”.

در حالی که سومین آلبوم استودیویی P! nk ، سعی کنید این (2003) ، با فروش کمتر نسخه های قبلی خود ، این جایزه گرمی را برای بهترین اجرای آواز زن راک به دست آورد برای تک آهنگ “Trouble”. او با آلبوم های چهارم و پنجم استودیویی خود ، من مرد نیستم (2006) و Funhouse (2008) که باعث تولید ده عنوان برتر “Who Knew” و “U + Ur Hand” شد ، به صدر جدول رکورد ها بازگشت. و همچنین تک شماره یک “پس چه”. ششمین آلبوم استودیویی پینک با نام The Truth About Love (2012) اولین آلبوم او بود که در بالای نمودار بیلبورد 200 اولین بار را آغاز کرد و چهارمین آهنگ شماره یک او با نام “Just Give a a Reason” را به وجود آورد. در سال 2014 ، Pink یک آلبوم مشترک با نام Rose Ave. با موسیقی دان کانادایی Dallas Green را زیر یک دوبله موسیقی محلی به نام You + Me ضبط کرد. هفتمین آلبوم استودیویی وی با نام زیبا تروما (2017) به سومین آلبوم پرفروش سال تبدیل شد و شاهد موفقیت تک آهنگ اصلی آن “What About Us” بود.

پینک به دلیل حضور مجذوب صدا و شلوغی و حضور در صحنه آکروباتیک ، بیش از 90 میلیون رکورد در سراسر جهان به فروش رسانده است و او را به یکی از پرفروش ترین هنرمندان موسیقی در دنیا تبدیل کرده است. هفت جوایز موسیقی ویدئویی MTV ، از جمله جایزه فیلم فیلم پیشتاز مایکل جکسون. در سال 2009 ، بیلبورد به نام Pink the Pop Songs Artist of Decade نامگذاری شد. پینک همچنین دومین هنرمند انفرادی پرفروش در انگلستان ، در طول دهه 2000 ، پشت مدونا بود. VH1 شماره 10 خود را در لیست 100 بزرگترین زن موسیقی قرار داد ، در حالی که بیلبورد در سال 2013 جایزه Woman of the Year را به او اعطا کرد. در 63مین دوره جوایز سالانه BMI Pop ، جایزه رئیس جمهور BMI را به دلیل “دستاورد برجسته اش در ترانه سرایی و تأثیر جهانی بر فرهنگ پاپ و صنعت سرگرمی. “

آهنگهای pink

nkELEFANTE

ELEFANTE - nk