Luke Christopher

Luke Christopher

1

Luke Christopher
Luke Christopher هوبارد (زاده 8 مه 1993) یک خواننده رپ ، خواننده ، تهیه کننده و ترانه سرا آمریکایی است. وی که به لوک کریستوفر معروف است ، به ByStorm Entertainment / RCA امضا می شود.

اوایل زندگی
Luke Christopher در Van Nuys، CA متولد شد. وی در دره سان فرناندو و در دهلیز وستلیک ، کالیفرنیا بزرگ شد. در نوجوانی شروع به ساخت آهنگ در اتاق خود از ابتدا کرد. وی پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان ، توسط دانشگاه کالیفرنیای جنوبی پذیرفته شد ، اما به دلیل این که به او پیشنهاد معامله رکورد توسط Interscope Records سال ارشد دبیرستان خود داده شد ، شرکت نکرد.

حرفه
Luke Christopher در اوایل کار خود ، کریستوفر توسط رون فر اجرایی موسیقی و جیمی ایوویین سال ارشد دبیرستان خود کشف شد. کریستوفر قبل از انتشار اولین مخلوط خود ، چندین ترانه منتشر کرده بود. [5] در اول ژانویه 2012 ، او اولین نسخه مخلوط خود را با عنوان Building Skies منتشر کرد. موسیقی توسط وب سایت موسیقی Breakonacloud.com با Drake’s مقایسه شد. در تاریخ 6 ژوئیه 2012 او TMRW ، TMRW را منتشر کرد ، مخلوطی که شروع به ایجاد موج در لس آنجلس کرد. .

در سال 2013 ، او با مارك پیتس و پیتر Edge توافقنامه ضبط با ByStorm Entertainment / RCA را امضا كرد. [4] [10] در 30 سپتامبر 2014 ، او مخلوط جدیدی با عنوان TMRW ، TMRW Pt را به زمین نشست. دوم بسیاری از پانزده آهنگ میکسپه توسط خود لوک تولید شده است. در تاریخ 24 ژانویه 2015 ، آهنگ “چیزهای زیادی برای یادگیری” کریستوفر در 28 سالگی وارد بیلبورد توییتر هنرمندان نوظهور شد.

در 11 سپتامبر 2015 ، کریستوفر یک EP دو ، YSTRDY و TMRW منتشر کرد. در حالی که YSTRDY شامل آهنگهای از دست رفته از پروژه های قدیمی است ، TMRW شامل محتوای جدیدی از جمله تک آهنگ “آنها می دانند” است. TMRW پس از اولین حضور در iTunes ، بلافاصله خود را در 100 آلبوم برتر در گروه Hip-Hop / Rap قرار داد. آهنگ او Roses از TMRW متعاقباً در تبلیغات تبلیغاتی Galaxy S7 به نمایش درآمد.

در تاریخ 28 ژوئیه سال 2017 ، او اولین آلبوم استودیویی خود “TMRWFRVR” را منتشر کرد که شامل 15 آهنگ بود که یکی از آنها نسخه ای از ترانه هیت سال 2015 از آلبوم “TMRW” ، “Lot to Learn” (ByStorm Entertainment و RCA) بود.

در 10 آگوست 2018 ، Luke Christopher اولین تک آهنگ خود را “THE RENAISSANCE” با نام “TROUBLE” منتشر کرد. این شروع به انتشار هفتگی تک آهنگ های جدید از این پروژه.

آهنگهای Luke Christopher

Selfless Luke Christopher

Selfless - Luke Christopher