J Balvin & Rosalia

J Balvin & Rosalia

1

زندگینامه
خوزه آلوارو اوسوریو بالوین (زاده 7 مه 1985) ، که به عنوان حرفه ای به عنوان J Balvin شناخته می شود ، یک خواننده رگیتون کلمبیایی است. بالوین در مدلون ، کلمبیا متولد شد. در 17 سالگی به ایالات متحده نقل مکان کرد. او برای یادگیری زبان انگلیسی به اوکلاهما و نیویورک نقل مکان کرد و تحت تأثیر موسیقی شنید در آنجا قرار گرفت. وی سپس به مدلین بازگشت و با اقبال عمومی در کلوپ های این شهر موفق شد.
موفقیت او در سال 2014 با تک آهنگ “6 AM” همراه با خواننده پورتوریکا Farruko انجام شد که در جدول بیلبورد هات لاتین با شماره 2 به اوج خود رسید. این آهنگ به همراه تک آهنگ “Ay Vamos” باعث افزایش فروش آلبوم وی “La Familia” (2014) شد. در سال 2016 ، او Energia را منتشر کرد که شامل تک آهنگ های “Ginza” ، “Bobo” ، “Safari” و “Sigo Extranandote” می شد. در ژوئن سال 2017 ، J Balvin تک آهنگ “Mi Gente” را با حضور ویلی ویلیام منتشر کرد.
در تاریخ 1 آگوست 2017 ، “Mi Gente” در صدر گلوبال 50 در Spotify قرار گرفت و بعداً به یک میلیارد بازدید در یوتیوب رسید. این ترانه ، و ریمیکس آن با هنرمند آمریکایی بیانسه ، به جی بالوین کمک کرد تا به شهرت بین المللی دست یابد. در ژانویه سال 2018 ، او آهنگ تک آهنگ “Machika” را با نمایش جئون و آنیتتا منتشر کرد.
اگرچه موسیقی او در درجه اول رگگاتون است ، جی بالوین در کارهای خود انواع ژانرهای موسیقی را از جمله الکترونیک ، موسیقی خانه ، تله و R&B تجربه کرده است. الهامات اصلی موسیقی او گروه های راک مانند Metallica و نیروانا بود. وی با هنرمندانی چون فارل ویلیامز ، سرگرد لازر و شان پل همکاری داشته است. با وجود همکاری با بسیاری از هنرمندان انگلیسی زبان ، J Balvin به آواز خواندن تقریبا به طور اسپانیایی ادامه می دهد و امیدوار است موسیقی اسپانیایی زبان را به مخاطبان جهانی معرفی کند. او همچنین به دلیل حس التقاط مد و رنگارنگ خود مورد توجه قرار می گیرد.

Rosalía Vila در سال 1993 در Sant Esteve Sesrovires ، اسپانیا متولد شد. او یک خواننده فلامنکو اسپانیایی است. وی از منطقه اسپانیایی بایکس لوبروگات ، در خانواده اش بدون یک موسیقی موسیقی بزرگ شد. زندگی او هنگامی که او فلامنکو را در خیابان ها شنید تغییر داد و با رادیو کشف بهشت ​​موسیقی کرد. او چند سال در بارسلونا زندگی کرده و در حال تحصیل موسیقی است. حرفه او شامل دوئل با خوان گومز شیوکو در جشنواره بین المللی فیلم پاناما 2013 و در جشنواره Grec در بارسلونا برای کارهای رقص معاصر د کارمن است.
در همان سال ، او در کنفرانس انجمن ارائهندگان هنرهای نمایشی (APAP) در نیویورک شرکت کرد و او در اوج سال Espriu 2014 در پالائو د لا مزیکا صدای اصلی بود.

آهنگهای J Balvin & Rosalia

J Balvin & RosaliaCon Altura

Con Altura - J Balvin & Rosalia