Drake

Drake

2

دریک (نوازنده)
Aubrey Drake Graham (زاده 24 اکتبر 1986) خواننده رپ ، خواننده ، ترانه سرا ، تهیه کننده ، بازیگر و کارآفرین کانادایی است. دریک در ابتدا به عنوان بازیگر سریال تلویزیونی درام نوجوان Degrassi: نسل بعدی در دهه 2000 شناخته شد. وی که قصد داشت حرفه ای در موسیقی را دنبال کند ، وی در سال 2007 این سریال را ترک کرد و پس از انتشار اولین مجموعه تلویزیونی مخلوط جدید خود برای بهبود.

دریک دو پروژه مستقل دیگر به نام های Comeback Season و So far Gone را منتشر کرد ، پیش از ورود به Young Money Entertainment در ژوئن 2009. او اولین آلبوم استودیویی خود Thank Me Later را در سال 2010 منتشر کرد که در بیلبورد 200 ایالات متحده با شماره یک شروع به کار کرد. نسخه های Take Care (2011) و Nothing Is Same (2013) هر دو موفقیت مهم بودند.
در سال 2015 ، او دو مخلوط If You’re Reading This It Too Late و همکاری با Future را با عنوان What Time To Be Alive منتشر کرد ، که هر دو گواهی پلاتین را در آمریکا به دست آوردند. چهارمین آلبوم وی ویو (2016) برای 13 هفته غیر متوالی در بالای بیلبورد 200 قرار گرفت و به عنوان اولین آلبوم توسط یک هنرمند انفرادی مرد انجام شد که طی بیش از یک دهه این کار را انجام داد. [در جوایز موسیقی بیلبورد 2017 ، Drake موفق به کسب 13 رکورد 13 بیلبورد شد. جوایز موسیقی ، از جمله بهترین آلبوم بیلبورد 200 برای نمایش ها و هنرمند برتر. در سال 2017 ، وی لیست پخش بیشتر زندگی را منتشر کرد که چندین رکورد پخش جریان را تنظیم می کرد. یک سال بعد ، او آلبوم دوتایی Scorpion را منتشر کرد که سه تک آهنگ شماره یک را در بیلبورد هات 100 تولید کرد: “برنامه خدا” ، “خوب برای چه” و “در احساسات من”.

به عنوان یک کارآفرین ، Drake در سال 2012 برچسب ضبط صدا OVO Sound را با همکار 40 ساله خود تأسیس کرد. به دنبال راه اندازی اپل موزیک ، اپل Drake را به عنوان پیشگام این سکو در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی خود در سال 2015 اعلام کرد ، و با وی یک قرارداد انحصاری با همکاری برقرار کرد. خدمات به ارزش 19 میلیون دلار گزارش شده در سال 2016 ، دریک به عنوان “سفیر جهانی” جدید تورنتو راپتورز معرفی شد و بدین ترتیب به کمیته اجرایی حق رای NBA پیوست.

در بین هنرمندان موسیقی پرفروش جهان ، با بیش از 170 میلیون رکورد فروخته شده ، Drake با توجه به انجمن صنعت ضبط آمریکا (RIAA) به عنوان برترین هنرمند مجرد دیجیتال در جهان رتبه بندی شده است. دریک چندین رکورد نمودار بیلبورد نیز در اختیار دارد. وی دارای بیشترین ترانه آهنگ ها (209) از هر هنرمند در تاریخ بیلبورد هات 100 ، همزمان ترین ترانه های داغ 100 آهنگ در یک هفته ، بیشترین زمان در Hot 100 (431 هفته) و داغ ترین 100 است. اولین بار در یک هفته. وی همچنین دارای بیشترین تعداد تک آهنگ در آهنگ های Hot Rap ، Hot R&B / Hip-Hop Airplay و Chart Rhythmic است. درکی موفق به کسب چهار جایزه گرمی ، شش جایزه موسیقی آمریکایی ، رکورد 27 جایزه موسیقی بیلبورد موسیقی ، دو جایزه بریت و سه جوایز جونو

آهنگهای Drake

drake in my feelings

in my feelings - drake

DrakeGod's Plan

Drake - God's Plan