Cardi B

Cardi B

3
1

Cardi B
Belcalis Marlenis Almánzar (متولد 11 اکتبر 1992) ، که به طور حرفه ای با نام Cardi B شناخته می شود ، رپ ، ترانه سرا ، شخصیت تلویزیونی و بازیگر آمریکایی است.
وی که در Manhattan متولد شد و در The Bronx ، نیویورک سیتی بزرگ شد ، پس از محبوب شدن چندین پست و فیلم در وی و اینستاگرام ، به یک شهرت اینترنتی تبدیل شد.
وی از سال 2015 تا 2017 به عنوان یک عضو بازیگر معمولی در سریال تلویزیونی واقعیت VH1 Love & Hip Hop: New York ظاهر شد تا آرزوهای موسیقی خود را دنبال کند ، و دو مخلوط را منتشر کرد: Gangsta Bitch Music، Vol. 1 و جلد. 2 ، قبل از امضای با برچسب Atlantic Records در اوایل سال 2017.

Cardi B از آن زمان موفق به کسب سه تک آهنگ شماره یک در بیلبورد هات 100 شده است. “Bodak Yellow” او را به عنوان دومین رپر زن در صدر جدول قرار داد. با پیروزی در لورین هیل در سال 1998 ، “I Like It” او را به عنوان تنها رپ زن انتخاب کرد که چندین ترانه شماره یک را در این جدول بدست آورد و مارون 5 همکاری “دختران مثل تو” او را به ششمین هنرمند زن تبدیل کرد که در سالهای 2010 موفق به دستیابی به سه تک آهنگ شماره یک شد. اولین آلبوم استودیویی وی با نام Invasion of Privacy (2018) که در آن دو آهنگ پیشین گنجانده شده است ، در شماره یک در بیلبورد 200 منتشر شد ، چندین رکورد جریان را شکسته و توسط RIAA گواهی پلاتین سه گانه شد. با تحسین منتقدان ، این آلبوم جایزه گرمی را برای بهترین آلبوم رپ بدست آورد و کاردی B را تنها زنی کرد که به عنوان یک هنرمند انفرادی موفق به دریافت این جایزه شد.

Cardi B که توسط Forbes به عنوان یکی از تأثیرگذارترین رپرهای زن در تمام دوران شناخته شده است ، به دلیل جریان تهاجمی و اشعار صادقانه ، که پوشش گسترده ای از رسانه ها را به خود اختصاص داده است ، شناخته شده است. او رده بندی معتبرترین رپ زن در تمام دوران در رده بندی برتر هنرمندان RIAA (تک آهنگ های دیجیتال) ، و همچنین در بین ده هنرمند زن دارای بالاترین گواهینامه حضور دارد و دارای بالاترین آهنگ معتبر از یک هنرمند زن رپ است. جوایز وی شامل یک جایزه گرمی ، هفت جوایز موسیقی بیلبورد ، پنج رکورد جهانی گینس ، چهار جایزه موسیقی آمریکایی و یازده جوایز هیپ هاپ BET می باشد. در سال 2018 ، Time او را در فهرست سالانه 100 نفر از افراد با نفوذ در جهان قرار داد.

آلبومهای Cardi B

Red Pill BluesMaroon 5

Maroon5 Red Pill Blues

آهنگهای Cardi B

Cardi BI Like It

Cardi B - I Like It

Cardi BBodak Yellow

Bodak Yellow - Cardi B

Maroon 5Girls Like You

Girls Like You - Maroon 5