Asees Kaur

Asees Kaur

آسه كور
Asees Kaur (زاده 26 سپتامبر 1988) خواننده هندی است که در نمایش های مختلف واقعیت آواز مانند Indian Idol و Awaz Punjab Di شرکت کرده است. Asees آرزو داشت در سن بسیار جوانی به خواننده پخش تبدیل شود. او به دلیل آواز همه کاره و صدای قدرتمندش شناخته شده است. او آواز خواندن گوربانی را از سن 5 سالگی شروع کرد. از آن زمان تاکنون با آهنگسازهای مختلف موسیقی در چندین ترانه بالیوود از جمله “Ve Maahi” از Kesari ، “Makhna” از Drive ، “Bandeya Re Bandeya” و “Tere Bin” از Simmba ، “Ak Lad Lad” و “Chogada” همکاری کرده است. از Loveyatri و “Bolna” از Kapoor & Sons.

اوایل زندگی و پیش زمینه
Asees از Panipat ، Haryana استقبال می کند. Asees متولد 26 سپتامبر 1988 ، در سن 5 سالگی شروع به آواز خواندن کرد. این پدر Asees بود که او را به آواز خواندن Gurbani سوق داد. او قربانی را به تنهایی فرا گرفت و در اولین تلاش خود جایزه برد. او دانش آموخته مدرسه Bal Vikas ، Model Town ، Panipat ، Haryana است. او M.Com را تمام کرد. از کالج S D (PG) کالج Panipat.

وقتی بزرگ شد ، تصمیم گرفت آواز خواندن را به صورت حرفه ای انجام دهد. او تحت دوره اوستاد پوران شاهكوتي از جلاندار آموزش داد. نسخه او از Gurbani در هند منتشر شد و از او همان قدر استقبال چشمگیر کرد. او شروع به آواز خواندن گوربانی در برنامه های مختلف کرد. خواهر و برادرهای او نیز به طور جدی در قرائت گوروانی شرکت داشتند. Asees در یک نمایش واقعیت پنجابی به نام Awaz Punjab Di شرکت کرد و پس از آن به بمبئی آمد و با آهنگسازهای مختلف موسیقی آشنا شد.

حرفه موسیقی
دیسکوگرافی بالیوود
Asees به آهنگ “Ve Maahi” مشهور است که در همه سیستم عامل ها رواج داشت. تک آهنگهای او “Gal Karke” با کارخانه موسیقی Desi ، “Kisi Aur Naal” با VYRL Originals و “Mujhe Jeene De” با Panoctave هند بازدیدهای فوری داشتند و در صدر جدول قرار گرفتند.

وی در حال حاضر برای نمایش های زنده خود توسط Tarsame Mittal Talent Management اداره می شود.