ALEX RUS

ALEX RUS

1

الکس و روس (الکسی دی آندریف روسی: Анд Алексей Дмитриевич) یک هنرمند اوکراینی است که برای اولین بار از اصطلاح “نمادگرایی انجمنی” استفاده شده در هنر معاصر استفاده کرد.

وی در لیست 20 نقاشان برتر اوکراین قرار گرفت. در سال 1996 الکس و از هنرمند محبوب اولین حراج L1 هنرهای معاصر اوکراین (موزه هنر ملی اوکراین ، کیف) برنده شد. در حال حاضر وی در کیف ، اوکراین زندگی و کار می کند.

در “رتبه بندی هنرمندان متحد” روسیه (شماره XVII ، 2010) ، الکس و تحت عنوان Art 5B مانند یک هنرمند حرفه ای شکل گرفته ثبت شده است.

و آثار در مجموعه های عمومی بانک ملی ذخیره سازی اوکراین است. بنیاد “رنسانس اوکراین” (کیف)؛ در موزه بایگانی مرکزی وزارت دفاع (پودولسک ، روسیه)؛ در گالری ها و مجموعه های خصوصی در اوکراین ، روسیه ، اروپای غربی و آمریکا.

زندگینامه

الکس و در سال 1962 در کیف ، اوکراین متولد شد. در سال 1980 فارغ التحصیل دانشکده هنر جمهوری ، کیف ، اوکراین و سپس ، در سال 1988 – موسسه هنری دولتی کیف (اکنون – آکادمی ملی هنرهای زیبا و معماری). معلمان وی در این تخصص عبارت بودند از: اعضای آکادمی هنری اوکراین Chekanyuk V.A. ، Storozhenko N.A. و استاد Kozhekov A. از سال 1994 وی عضو اتحادیه ملی هنرمندان اوکراین بود. او به سبک “نمادگرایی انجمنی” فعالیت می کند. این اصطلاح دلالت بر یک پیشنهاد خاص دارد. اعتقاد بر این بود که وقتی یک شیء عرفان دنیوی دیگر را از دست می دهد ، فقط سمبلیسم وابسته وجود دارد این اصطلاح در شعر ، ادبیات و هنرهای تجسمی به کار رفته است.

آهنگهای ALEX RUS

ALEX RUSДикая львица

ALEX RUS - Дикая львица